ŞİŞME KADINLARIN EN SEKSİLERİ

ŞİŞME KADINLARIN EN SEKSİLERİ

ŞİŞME KADINLARIN EN SEKSİLERİ

                Seks yani cinsel ilişki erkeklerin hayatların da çok önemli bir yerdedir. Bu yüzden hep kadınlar erkeklere göre nefislerini daha iyi kontrol ederler diye bilinir. Ancak erkekler cinsel hayatlarına çok önem verdikleri içindir aslında o. Bu yüzden de erkekler hep suçlanır. Ama cinsel ilişki kadın içinde erkek için de aynı derece de önemlidir. Erkekler sadece bunun hayatları için önemli bir şey olduğunu fark ederler oysaki kadınlar bu konuda erkeklerden daha az bilgilidir. Zaten erkeklerin talepleri çok olduğu için cinsel ürünler onlar için daha çok üretilir. Bu yüzden birçok erkek de bu ürünlerden birini mutlaka almak ister. Bu ürünler ile cinsel hayatlarını daha da etkilerler.

Tabi bunun yanında onlara çok yardımcı olan şişme mankenler de vardır. bu manken onların dışarı da ki kadınlar da bulacaklarından çok daha fazlasını verir. Belki duygu anlamın da gerçekten de bir kadına bağlanmak gerekir ancak cinsel anlamda kesinlikle kadınlar muhtaç değillerdir. Her iki cins de birbirlerine aynı derece de muhtaçtır. Sadece erkekler cinsel konular da biraz daha şıp sevidirler.

Erkekler televizyon da gördükleri o manken kızlara mutlaka sahip olmak isterler. Onların dışarı da gördükleri kadınlardan daha bakımlı olması, daha güzel olması ve albenilerinin daha yüksek olması her erkeğin hayalinde bir manken ile gezmesine neden olur. O mankenler ile birlikte olan erkekleri de bu yüzden hep kıskanır ve onların kendilerinden çirkin olmasına karşın bu manken gibi kızları nasıl elde ettiklerini merak ederler.

Oysaki böyle düşünmeleri ve ya bunun hayalini kurmaları için artık bir sebep yoktur. Özellikle birçok erkek şişme manken kadınlar ile zaten bu ihtiyaçlarını giderirler. Zaten o mankenleri elde etmek bir hayal ürünü olduğundan dolayı o hayal ürünün yerine farklı bir hayal ürünü ile doldurmak en mantıklısıdır. En azından hayalleri hiç gerçekleştirmemekten çok daha mantıklıdır. Diğer türlüsü çok olumsuz bir durum olduğundan erkekleri biraz da üzen bir konudur.

ŞİŞME KADINLARIN EN SEKSİLERİ

Erkeklerin yaptıkları burada yanlış anlaşılabilir. Bu her gördüğü kadın ile bir cinsel ilişki hayali kurması anlamına gelmez. Ancak çok sevdikleri kadınlar ile cinsel ilişki yaşamak isterler. Ya da şöyle demek lazım cinsellik onların çok sevdikleri bir olgu olduğundan dolayı şişme mankenleri alırlar. Bu yüzden de özellikle birçok insan bu açılardan bakıldığın da çok önemli bir nokta olarak bunlardan birine sahip olmak ister. Zaten artık günümüz de birçok kadın için bile bu ürünleri almak çok normal bir hale gelmiştir. Eskiden olsa belki de çok yadırganacak olan bu durum artık gelişen dünya da çok normal bir şey olarak değerlendirilir ve sahip olan insanlar da hiç ayıplanmamış olurlar.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir