ŞİŞME KADIN GERÇEĞİNDEN FARKSIZ

ŞİŞME KADIN GERÇEĞİNDEN FARKSIZ

ŞİŞME KADIN GERÇEĞİNDEN FARKSIZ

Erkeklerin cinsel yaşamları konusunda akılların da birçok yaratıcılık vardır. ancak kadınlar kimi zaman bu yaratıcılığa ayak uyduramazlar. Özellikle birçok insan bu yaratıcılıklarda yapacağı en önemli şey iyi bir tercih olur. Günümüzde özellikle şişme kadınlar erkeklerin kafalarında ki b u farklı cinsel yaşam tezlerini yerine getirecekleri bir argüman olarak bilinir. Bu türden şişme kadınların da birçok türleri olduğundan ve insanlara cinsel yaşam anlamın da birçok seçenek sunduğundan dolayı özellikle birçok alan da zevkli bir cinsel yaşamı erkeklere sunarlar.

ŞİŞME KADIN GERÇEĞİNDEN FARKSIZ

Günümüzde de zaten birçok erkek bu esmer şişme bebeklerden almak isterler. Bu bebeklerin en büyük özellikleri birçok erkeğin isteklerinin yerine getirmesini sağlamasıdır. Erkekler dışarıda çok güzel bir bayan gördüklerin de ve ya iş yerlerin de yer alan bayanları çok beğendiklerin de onlar hakkında bazı cinsel fantezileri kafaların da kurarlar. İşte bu fanteziler arasında özellikle şişme kadınlar çok işe yarar. Eve gelip bu şişme kadınlar ile ilişkiye giren erkekler sanki beğendikleri kadınlar ile ilişkiye girer gibi olurlar.

İnternet üzerinden sahip olunan bu esmer şişme bebekler ile birlikte erkekler en güzel cinsel yaşamlara sahip olurlar. Üstelik bu şişme kadınlar da kontrol tamamen erkeklerin elinde olduğundan dolayı istedikleri gibi cinsel fantezi kurarlar. Normal de belki de erkeklerin eşlerinin ve ya sevgililerinin yapmayacağı cinsel fantezileri erkekler bu şişme kadınlar ile yerine getirebilir. Bu fanteziler ile birlikte de birçok insan istedikleri gibi hayal güçlerini de canlandırabilirler. Son yıllarda da bu yüzden şişme kadın satışları özellikle ülkemiz de çok fazla satılmaya başlandı. Eskiden olsa bu tür şeylere erkekler pe iyi bakmazdı. Bunun sebebi ise toplum tarafından ayıplanacakları ve ya yakın çevreleri tarafından dalga geçilme korkusundan kaynaklanırdı. Ancak günümüzde ise artık bu tarz araçlar ile cinsel yaşamlara hareket gelmektedir. Bu tarz şişme kadınlar ile cinsellikle çığır da açılabiliyor.

Oral seks ve benzeri birçok farklı cinsel birlikteliğin yapılabildiği esmer şişme bebekler ile esmer kadınlar ile birlikte olmuş gibi hissediyorsunuz. Zaten herkes bilir cinsellik açısından erkeklerin en çok tercih ettikleri kadınlar esmer kadınlardır. Birçok porno filmde de bu yüzden genellikle hep esmer kadınlar oynar. Bu erkeklerin esmer kadınlara karşı olan zaaflarını da gösterir. Özellikle birçok insan istedikleri gibi esmer kadınlara sahip olma şansını da yakalamış olur. Önemli olan bir kadın ile birlikte olmaz değildir. Aynı zaman da o kadın ile birlikte olur iken istenilen her şeyin yapılmasıdır. Ancak gerçek kadınlar bu konuda çok naz yaparlar hatta ha çoğu zaman cinsel hayatlarına kısıt getirirler. Ancak şişme kadınlar da ise kontrol siz de olduğu için böyle bir sıkıntı yaşamamış olursunuz.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir