ŞİŞME BİR KADINA MI İHTİYAÇ DUYUYORSUNUZ

ŞİŞME BİR KADINA MI İHTİYAÇ DUYUYORSUNUZ

ŞİŞME BİR KADINA MI İHTİYAÇ DUYUYORSUNUZ

                Cinsel hayatınız ile ilgili bazı sorunlarınız mı var? Cinsellik ile ilgili kendinize farkındalık mı yaratmak istiyorsunuz? Aradığınız cinselliği hiçbir kadın da bulamadınız mı? Eğer böyle sorunlar ile karşı karşıyaysanız ve herhangi bir çözüm üretemiyorsanız ama sürekli olarak da cinsel fanteziler üretiyorsanız bunun için realistik şişme bayan sizin bütün dertlerinize derman olur. Nasıl mı? Bu sorunun cevabı çok basittir. Bu kadınlar birini aldığınız da onları istediğiniz şekle sokabilirsiniz.

Bir realistik şişme kadın ile normal bir şişme kadın arasın da ciddi farklar vardır. bu farklardan en önemlisi; realistik şişme kadını istediğiniz kılığa sokabilirsiniz ancak normal bir şişme kadın ise klasiktir ve belli bir süre sonra ondan sıkılırsınız. Nasıl ki sürekli olarak biri ile aynı cinsel ilişkiyi yaşıyorsanız ondan sıkılıyorsanız işte normal bir şişme kadın üzerinde de herhangi bir oynama yapamadığınız için ondan da sıkılırsınız. Oysaki realistik şişme kadın tam da sürekli cinsel fantezilerini değiştirmek isteyenler için üretilmiş bir bayandır.

Fantezi dünyası geniş olan ve sürekli değişiklikler arayan biri için aslında bu ürün tam idealdir. Ürünün yanında farklı malzemeler alınır ise o ürüne farklı anlamlar katılabilir. Mesela farklı peruklar ile realistik şişme bayanı ister sarışın ister iseniz de esmer yapabilirsiniz. Bunun yanın da bu kadın için aldığınız kıyafetler ile onu istediğiniz gibi giydirme şansınız vardır. bu konuda yapılacak o kadar çok şey vardır ki sizin hayal gücünüzün sınırları bile bunları üretmeye yetmez. Zaten bu ürün direk olarak bunun için üretildiğinden dolayı birçok insan da aslında bunu çok sever.

Özellikle bizim toplumumu içerisinde yaşayan erkekler fantezi dünyaları çok dar olduğundan onlar bu ürünü alır. Kadınların bu anlamda farklılıklara bazen açık olmaması erkekleri bu tarz şeyleri almaya iter. Bunlar sayesin de aklından geçen bütün fantezileri uygulama şansı elde ettiğiniz için bu ürün hep dikkat çeker.

ŞİŞME BİR KADINA MI İHTİYAÇ DUYUYORSUNUZ

Ürünün yanında farklı malzemelerin alınması kimsenin gözünü korkutmasın. Şimdi bazı erkekler realistik şişme bayan almak için zaten bir ton para ödemek zorundayız bir de onun yanında ekstradan fantezi malzemeleri alır isek iyice zarar ederiz. Özellikle de maddi açıdan bu bizi çok zorlar. Bu yüzden kesinlikle bu tür şeylere girmeden normal şişme kadın alalım diye düşünebilir.

Ancak nerede ise bütün aparatları ile normal şişme kadın fiyatına yakın bir miktar ödeyerek realistik şişme kadına sahip olabilirsiniz. Arada çok az bir fiyat farkı olduğundan dolayı zaten bu ürünü bilenler diğerini çok az tercih ediyor. İlkini tercih edenler daha çok az cinsel tecrübe yaşayan insanlar oluyorlar. Ancak cinsel bilgisi geniş olan erkekler realistik şişme kadını diğerlerinden çok seviyor.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir