SİDE MANAVGAT TATİL YERLERİ

SİDE MANAVGAT TATİL YERLERİ

SİDE MANAVGAT TATİL YERLERİ

Yaz kış tatil sezonunun hiç bitmediği Antalya’nın güzel tatil beldeleri Side Manavgat doyumsuz güzelliği ile tatilcilere kapılarını açıyor. Manavgat’ın adeta resmi andıran şelalesi ve Side’nin masmavi denizi ile hayalinizdeki tatili yaşayabilirsiniz.

Tatil sektöründe gelişimini tamamlamış olan Side Manavgat’ta aradığınız huzuru bulabilir ve eğlenceyi dorukta yaşayabilirsiniz. Manavgat yemyeşil alanları lüks otelleri ile uzun yıllardır yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olmuştur. Side ise tarihe beşiklik eden birçok yapıtı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

SİDE MANAVGAT TATİL YERLERİ

Bu güzel beldelerde tatil için aradığınız her türlü özellik ve gezme alanları bulunmaktadır. Manavgat’a gidenlerin Oymapınar gölü, Manavgat şelalesi, Köprülü kanyon ve kleopatra plajını mutlaka görmeleri gerekir.

Doğayı keşfetmek isteyenler Aslanlı mağarasına ve eski Bizans ve Roma zamanından kalma tapınaklarını da gezi planlarına dahil edebilirler. Hem tarihi yapısı hem turistik yapısı hem de eğlenceli tatil mekânları ile daha gezilecek birçok yer vardır. Titreyen göl ve Boğaz plajını da mutlaka gezi planınıza eklemelisiniz. Mavinin ve yeşilin birleşimini en güzel şekilde sunan Side Manavgat tatili unutulmazlarınız arasında yer alacaktır.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir