Beykoz sex shop

Beykoz sex shop

Beykoz sex shop

Beykoz sex shop popüler hale geldikçe fiyatları da eskiye oranla daha uygun olmaya başladı. Özellikle Beykoz da araba fiyatları ucuz hale geldi.Tatilinizde bütçenize göre bir kiralık araç bulmanız hiç de zor değil. İster günlük ister dönemsel bazda araç kiralaması yapabilirsiniz. Araç kiralarken dikkat etmeniz gerekenleri sizin için listeledik:

Aracınızı mutlaka yasal firmalardan kiralayın. Bu konuda yasal izni olmayan bir yerden kiralamanız, başınıza istemediğiniz dertler açabilir.

Kiralama yapacağınız şirketin servis ve bakım noktalarının sizin güzergahınızda olup olmadıklarını öğrenin.

Aracın kilometresini kontrol edin.

Güvenlik açısından, özellikle şehirlerarası seyahat edecekseniz az kullanılmış ve yeni araçları tercih edin. Güvenlik donanımına bakın. ABS, hava yastığı ve emniyet kemerlerini kontrol edin. Çocukla birlikte seyahat ediyorsanız, çocuk koltuğu talep etmeyi unutmayın.

Aracın 3 yaşını aşmamış olmasına dikkat edin.

Beykoz sex shop bir kusuru, arızası, hasarı var mı yok mu kontrol edin. Farların ve ışıkların çalıştığından emin olun. Herhangi bir sorunu hemen ilgili personele bildirin ve sözleşmeye not düşürün. Hatta orada bir fotoğrafını çekin.

Mutlaka Beykoz sex shop  sözleşmesi yapın. Aksi halde bir kaza sonucunda maddi kayıp istemediğiniz noktalara gelebilir.

Kiralanacak olan aracın fiyatının neleri kapsadığını kontrol edin. Genelde vitrinde ilan edilen fiyata ekstra bazı ücretler eklenecektir. Anahtar teslim kira fiyatını öğrenmeniz daha doğru olur.

Aracın kasko ve diğer sigortalarının tam olduğundan emin olun. Kasko sigortası olmayan bir araç ile kaza yaptığınızda, araç kiralık olduğundan trafik sigortası da hasarı karşılamamaktadır. Böylece tüm masraflar sizin üzerinize kalabilir.

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir