Beykoz bayan uyarıcı

Beykoz bayan uyarıcı

Beykoz bayan uyarıcı

Doğal güzelliği ile boğaz içinde bulunan Beykoz semtini gezmeye doyamayacaksınız. Bitmek bilmeyen güzellikleriyle sizi etkileyecektir. Boğazın incisi olarak tanımlanan Beykoz birçok yerden ulaşımı kolaydır. Değerli ve anlamlı bir geçmişe sahip olan bu semti sizde görmek, keşfetmek ve hissetmek isterseniz uygun fiyata konforlu bir araç kiralayarak keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Beykoz semtine özellikle kiraz festivali döneminde gidip bu eğlenceli dönemi sizde yaşayabilirsiniz.

Beykoz çayırında yapılmaya başlanan geleneksel Beykoz şenliklerinin kültürel etkinliklerinin sergilendiği önemli bir dönemdir bu dönemde sizde orda bulunmak istemez miydiniz? İshak ağa çeşmesi, hıdiv kasrı, Anadoluhisarı, İskender paşa camisiyle daha birçok kültürel zenginliğe sahip olan bu semt tüm doğal zarafetiyle size huzur verecektir.

Beykoz bayan uyarıcı

Beykoz tarihi yalıları ile ünlüdür. Boğazın güzelliğine güzellik katmakta olan bu yalılar özel mülk konumundadır. İstanbul halkının huzur bulduğu hafta sonları burada dinlendiği bu güzel semti hala keşfetmediniz mi? Aracınızı kiralarken kaskosunun olup olmadığı en önemli husustur dikkat etmeniz gerekir.

Beykoz gibi güzel bir semtten araç kiralayarak avantajı fırsatları ve doğal güzelliğin verdiği mutluluğu sizde yaşayın ve tatilinizi bu semtin verdiği huzur ile taçlandırın. Beykoz bayan uyarıcı dikkat etmeniz gereken konuları imzalayacağınız sözleşmeye eklemek isteyebileceğiniz notları unutmayın. En önemlisi de çocuğunuz için bebek koltuğu talebinde bulunmayı önceliğiniz olarak görün aileniz ve sevdikleriniz ile Beykoz ormanlarının ve doğallığının keyfini sürün.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir